Rozhovor s Nikki -> Q & A

13. dubna 2009 v 17:33 | Alice-Clara Cullen |  Rosalie Hale-Nikki Reed
Q&A: Twilight's Nikki Reed
Nikki Reed, 20, hraje Rosalii Hale, nádhernou upírku, která si po adopci rodinou Cullenů nechala své původní jméno. Nemá ráda Bellu Swan a odmítá její vztah s Edwardem. Naposled jsme ji mohli vidět třeba ve filmu Třináctka, kde se podílela na scénáři a v Legendách z Dogtownu


VF Daily: Četla jsi "Stmívání" předtím než jsi dostala text ?
Nikki: Četla jsem tři knížky, když jsme natáčeli hlavní scény v Portlandu. Tyto texty se točily hlavně okolo postavy Kristen Stewart (Bella) a Roba Pattinsona (Edward), a tak my ostatní, kteří jsme se chtěli více ponořit do děje filmu, četli knihy. Až do třetího dílu se postava Rosalie moc neprojevuje, a tak jsem si přečetla odkud pocházela a jak z ní prozatím udělat více než jen "pozadí".


VF Daily: Která kniha ze ságy je tvá oblíbená?
Nikki: Každá z nich je jiná. Tředí díl je více akční. Na plátně bude podle mě velmi zajímavé.


VF Daily: Jaká byla tvá první reakce, že budeš hrát upírku ?
Nikki: Stephenie Meyer vytvořila nový druh upírů ve svých knihách. Nemáme špičaté zuby, nekape nám z pusy krev, nespíme v rakvích.. Nikdy mě nenapadlo, že bych byla jako Tom Cruise v Interview s upírem, protože tohle je úplně jiné téma. Během tří týdnů, kdy jsme nacvičovali, jsme měli kurzy, jak se v naší roli chovat, něco jako pohybové kurzy. Nevím, kolik toho bylo užitečné ve filmu, ale pro naši mysl to bylo každopádně dobré.


VF Daily: V knihách, Stephenie Meyer popisuje tvojí postavu Rosalie, jako neuvěřitelně krásnou bytost. Jaký tlak jsi cítila jako herec při představování takovéhle role ?
Nikki: Obrovský tlak! Když hraješ postavu z knihy, tak velmi napínavé, protože miliony lidí, kteří tuto ságu četli si představují postavy podle svého a jsou s nimi propojeni. Nezáleželo na tom jestli byl obrázek Rosalie na obálce knihy - každý stejně měl svůj názor na ní, protože každý se na postavy divá jinak. Samo o sobě je to odstrašující. Hlavní pointa Rosalie je v tom, že je nejkrásnějsí osoba na světě. Jsem si vědoma toho, že tohle je Rosalie a tohle jsem já, a ta krása je subjektivní. Nemyslím si, že by každý mohl obsadit tohle místo. Udělala jsem to nejlepší, co jsem mohla. Myslim, že jakmile film vyjde, tak každý si uvědomí, že my jsme ty postavy. Konec příběhu. Mám hnědé vlasy, opálenou kůži a nejsem šest stop vysoká. Ashley Green je ve skutečnosti vyšší než já a přitom hraje Alice, která měří čtyři stopy a deset palců. A tak jsem pořád musela nosit příšerné, ručně vyrobené podpadky, které byly jak chůdy.


VF Daily:
Sblížila jsi se s někým během natáčení?
Nikki: S Kristen Stewart jsme se staly hodně blízké. Pracovala jsem velmi dlouhou dobu a dělala filmy pro mladé, což znamená, že jsem pracovala většinou s lidmi v mém věku. Je to velmi nepřirozené, když jsi vytrhnutá ze svého života a umístěna na místo, kdekoli to je a říct:"Je to tvá volba a tohle jsou lidé, které poznáš a budeš s nimi následujících 6 měsíců." Takže je velmi běžné, že se během té doby s někým staneš velmi blízký, ale pak se všichni vrátí zpět do svých starých životů. Je to velmi oblížné pro naše srdce. Myslím, že se staneš jako člověk bezcitný. Uvědomíš si, že je to chvilková záležitost - lidé přicházejí a odcházejí. Kristen a já jsme našemu přátelství nechaly volný průběh. Jelikož jsme se za ty měsíce staly hodně blízké, tak teď jsem jako část její rodiny.

VF Daily:
Připravila ses na šílenství, které vypukne až film přijde do kin ?
Nikki: A jak se na to dá připravit ?! Nemyslím si, že bychom byli připraveni jednat s tím šílenstvím, které je okolo. A myslím tím, šilenství v dobrém slova smyslu. Šílenství puberťaček je normální a báječné, můžu říct jen tohle, protože jsem také byla taková. Tu posedlost nedokážu pořádně vysvětlit. Všechno je zvýšené na maximum. Je to praštěné! Šíří se to jako požár a to film ještě nevyšel. Milují postavy, které hrajeme. Když jdu po ulici, tak na mě i lidé volají: Rosalie!

VF Daily: Rodné město ?
Nikki: L. A., ale vyrústala jsem všude.

VF Daily: Sourozenci ?
Nikki: Jeden starší bratr a jeden mladší bratr

VF Daily: Jakou ženu považuješ za nejstylovější v Hollywoodu ?
Nikki: Merle Oberon a Audrey Hepburn

VF Daily: Oblíbený film ?
Nikki:
Město bohů, Pravdivá romance, Nikde v Africe, Vykoupení z věznice Shawshank a Lví král

VF Daily: Čí kariéru bys nejraději následovala ?
Nikki: Holly Hunter

VF Daily: Oblíbená hudební skupina ?
Nikki: The Raconteurs a Kings of Leon

VF Daily: Oblíbená kauza
Nikki: Můj mladší bratr je autistik, a tak bych se ráda zapojila do charity autismu, ale ještě jsem nenašla tu pravou.

VF Daily: New York nebo L.A. ?
Nikki: L.A.

VF Daily: Facebook nebo MySpace ?
Nikki: Ani jedno! Nesouhlasím s ničím v této nové vlné, kdy je všechno o připojení na internet. Chtěla bych začít s dobrým skutkem, který se nazývá: "Děcka, zvedněte své zadky od MySpace a věnujte se knihám!"


ZDROJ!:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kirsty ***tvé SB-->mtsmmr*** Kirsty ***tvé SB-->mtsmmr*** | Web | 13. dubna 2009 v 17:36 | Reagovat

Zajímavý rozhovor =)

2 >cRAzY QuEeN< >cRAzY QuEeN< | Web | 13. dubna 2009 v 18:06 | Reagovat

jojo..uš sem ho četla někdde je...no zajímavej xD

3 twilight.girl-tvojeSBénko twilight.girl-tvojeSBénko | Web | 13. dubna 2009 v 18:29 | Reagovat

hmm tak si poslechnu The Raconteurs nebo Kings of Leon a uvidíme jaký má Nikki styl

4 Leri Leri | Web | 13. dubna 2009 v 19:55 | Reagovat

Juchůů:-)...Ten je bezva:D...
  Nikki je celkem fajn:D..

5 Blue-Monkey♥Sbéčko - Lowíško moe Blue-Monkey♥Sbéčko - Lowíško moe | Web | 13. dubna 2009 v 21:19 | Reagovat

poslední dobou jsem si Nikki hodně oblíbila..ted (zase) sleduju O.C. a zrovna jsem u části v který delší dobu hrála..a po tomto rozhovoru je mi ještě sympatičtejší:) překvapily mě ty podpadky/chůdy..:D ale to s knížkama:)to je od ní hezký a ten názor mě docela překvapil..a to jakým stylem komentovala fanoušky:)bere to suprově a její názor se mi líbí:)

6 Nelíí-your SBčko Nelíí-your SBčko | Web | 19. dubna 2009 v 14:26 | Reagovat

dobrej rozhovor nej je to poslední!!! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Počítadlo založeno 13.4.09 v 16:00
giggleheartcheekybiggrinhappyooohhmwinkyayeekcryhmpf