Červen 2009

Twilight state

29. června 2009 v 17:36 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
Přidejte se do státu zvaném Twilight state... stačí kliknout na odkaz...Rozšite náš stát Twilight :D

Stát: -> Tady

Special US Weekly "The Sexy Stars of Twilight"

29. června 2009 v 16:37 | Alice-Clara Cullen |  Časopisy/Magazines
Některé fotky jsou fak boží*:D


Dvě nové edice amerického přebalu NM

29. června 2009 v 14:16 | Alice-Clara Cullen |  Nový Měsíc(kniha)-New Moon(book)
Tak asi ofic z5 :D Tohle je můj článek tak kopčit se zdrojem ! :D jko vše! 

Kniha Nový Měsíc bude má na americkém trhu 2 nové přebaly. Jedná se o poupravený oficiální plakát filmu New Moon a o fanmade plakát "Team Jacob". Vydání bude k dostání od 15.9.09, verze je připravena přijít přímo před film. Zajistí se tím totiž největší prodej. Fanmade plakát s Jacobem a Bellou(2. přebal knihy) je k dostání už teď.Omluva

28. června 2009 v 15:02 | Alice-Clara Cullen
Omlouvám se, že jsem tu nebyla, ale neměla jsem internet tak sry.. ode dneška se snad blog rozjede, ale nwm jak ¨to ještě bude přes prázky SB fakt se moc omlouvám!

Hlasujte pro knihu vašeho srdce !

21. června 2009 v 10:38 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
Tak jsem se zase jednou koukla na stránku "Kniha mého srdce" a Stmívání se dostalo do 1. dvanáctky tak hlasujte! neCHceme přece, aby Stmívání převálcoval třeba Harry Potter! :D
HLASUJTE PRO STMÍVÁNÍ VŠICHNI POVINNĚ :D VŠEMI EMAILY POKUD TO JDE :D
HLASUJ : ZDE

New Moon Oficial Parody Poster

21. června 2009 v 9:34 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
Tak jsem u Piperky na blogu našla super poster na parodii NM Teaseru.. moc se těším, až to bude celé... Jinak poster je z The Hillywood Show :) Moc pěkný..

Parodie na NM Teaser

20. června 2009 v 23:04 | Alice-Clara Cullen |  Videa-Videos
Tak dobrou dneska už jdu, zítra jdu ke všem článkům dávat Tagy a avy :) jako mám u předchozího článku třeba.. jinak jsem ne newmoonmovie.org našla supe parodii, tak jsem se na ní podívala na youtube.. jsou to stejní herci, jako u té nejslavnější parodie na Twilight :D


Rachelle LeFevre about Robert and Eclipse

20. června 2009 v 21:08 | Alice-Clara Cullen |  Victoria - Rachelle Lefevre

Rachelle LeFevre, kterou určitě znáte jako zlou upírku Victorii, se v jednom rozhovoru rozpovídala o Robovi a o natáčení třetího dílu Twilight ságy - Zatmění.

"Rob má opravdu velký smysl pro humor! Viděla jsem fotky, jak ho obtěžovaly některé fanynky. Je to hrozné! Ale i Harry Potter si prošel takovým šílenstvím. Ale jak jeho fandové dospívají, tak to bývá čím dál tím víc v pohodě. Doufám, že to tak bude i u nás.

Třetí díl Twilight ságy s názvem Zatmění (Eclipse) se začne natáčet ještě tento rok ve Vancouveru. Režírovat ho bude hororový režisér David Slade.

"Myslím, že se pro to David skvěle hodí! Zatmění bude daleko víc temnější než předešlé dva filmy. Bude tam víc akce. Nebude to sice horor, ale rozhodně to bude víc temnější."

Vše nej Edwarde Cullene *WE LOVE YOU*

20. června 2009 v 18:48 | Alice-Clara Cullen |  Edward Cullen
Tak dneska má náš filmový Edward Cullen 108 narozeniny.. :D Narodil se 20.6.1901 a Carlisle ho přeměnil v jeho 17 :) tak si to spočítejte :D TEN titulek *WE LOVE YOU* není ani tak za mě jako za všechny fanynky :D


Stolní kalendář New Moon!

19. června 2009 v 19:29 | Alice-Clara Cullen |  Nový Měsíc(film)-New Moon(movie)
Už jsem t ona pár blocích viděla :D teď jsem navšívila newmoonmovie.org a tam to jetay tak to sem dám :DTo chci :D


2009 Popsugar 100

19. června 2009 v 17:08 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
Dneska jsme ve škole koukali na Twilight :D !! super :) kámoška t osice nemá na oficiálním DVD? ale má už asi od února CD v HQ kvalitě s titulkama :D má holt šikovnýho bratra :D njn :D TAkže super :D A má už někdo t oDVD?? já ještě ne, zatím jsem ho viděla jenom na internetovým obchodě co vy ??

2009 Popsugar 100 zveřejnil výsledky o nejstylovější, nejoblíbenější prostě nejlepší celebrity tohoto roku. Kristen Stewart se umístila na krásném 44. místě, což je podle mě (prostě asi většiny lidí :)) z toľika celebrít skvělé. Avšak, asi najvětším překvapením je to, že Robert Pattinson obsadil 1. místo!A takto dokonce předběho herce jako Brada Pitta, Kate Winslet, Johnnyho Deppa či Zaca Efrona.
more - celý žebríček 2009 Popsugar 100.

Kristen Stewart 2002-2009

18. června 2009 v 21:41 | Alice-Clara Cullen |  Bella Swan-Kristen Stewart
Homo sum et inter homines vivo.. ptáte se co to znamená.. pravděpodobně ti, co se někdy setkali s latinou.. a základními slovíčky ví, že to znamená "Jsem člověk a žiju mezi lidmi". Je to vlastně moje tzv. životí motto, nwm ani mi jako motto, citát nijak extra nepříjde, ale vždycky mi připomenekdo jsem, čím jsem důležitá, že jsem jedinečná, ale s ostatními tvořím celek... Dalš důvody si nechávám pro sebe :) prostě mi to "brání" udělat spoustu věcí, co mám někdy chuť udělat... Tuto "chytrou větu" vyslovil Descrates (z toho asi odvodíte, že řecký filozof) Prosím, pokud vás můj citát, moje motto zaujalo zahlasujte mi ale pokud ne klidně nehlasujte, když to má být o nejlepší citát, vyberte ten nejlepší...http://princezzny.blog.cz/0906/1kolo-soncitat Jsem tam 21. :)

PS: tak jsem vyrobila menší montáž kopírovat se zdrojem i když je tam napsaný :)Photoshoot Jackson Rathbone [0.1]

17. června 2009 v 17:35 | Alice-Clara Cullen

Hry s Twilight

16. června 2009 v 22:43 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
Tak jsem našla super gamesky Twilight :) jednu sem sem už dávala, a ta byla s Robertem, dám ji sem ještě jednou znovu :) cč ->(PS: kopírujte pouze s mým zdrojem já to dlouho hledala!a prosím neodstraňujte můj blog z oddělovačů! )

No to snad ne! Stmívání od 15 ??

16. června 2009 v 19:23 | Alice-Clara Cullen |  Stmívání(film)-Twilight(movie)
Tak t osi nedělejte srandu ! V kině bylo Twilight od 12 a DVD má být od patnácti ??? Mě je teprve 13, takže je samozdřejmý že mě to štve!

Coldplay v New Moon soundracku ?

15. června 2009 v 19:09 | Alice-Clara Cullen |  Soundtracks
Tak super ! :) Britové možná na soundtracku pro Twilight ! Super skupina! Super písničky :)
Fanoušek se zeptal "Oracle" na oficiálních stránkach skupiny Coldplay jestli bude písnička The Scientist od Coldplay použitá jako soundtrack k filmu New Moon.

Je velmi pravděpodobné, že nějaká písnička od Coldplay skončí na soundtracku k New Moon Nejpravděpodobněji The Scientist. Stephanie Meyer sama napsala Coldplay jestli by s tým souhlasili.

Písničku máte v cč ->

Pomozte Peterovi :)

14. června 2009 v 21:57 | Alice-Clara Cullen |  Carlisle Cullen-Peter Facinelli
Už jsem to párkrát viděla... teď jsem zašla na twitter a zjistila, že to je pravda ! Takže Peter se vsadil se svým kamarádem Gilem, že to pátku 19.7. bude mít na Twitteru 500 000 přátel... Jestli jsem to dobře pochopila, tak když prohraje Gil bude tančit v bikinách, když ale prohraje Peter tak mu dají pryč jeho direktorsou židličku Twilight... co by pak dělal ?? seděl tam na zemi ?? :D tak to by byla prdel :D Tak si ho prosím dejte mezi přátele pokud máte twitter a pokud nemáte tak si ho založte ...

Tady je Peterův účet tak si ho přidejte :D
(Kdyby to někoho zajímalo můj účet je tady není tam nic zajímavýho :) tak mi kdyžtak napište, jestli někdo Twitter máte :) )

“Sexy Vampires are Destroying Our Nation’s Children”

14. června 2009 v 18:34 | Alice-Clara Cullen |  Other Articles about Twilight Saga
"Sexy upíři ničí náš dětský národ" kdo mohl říct takouvouhle pitomost říkáte si ?? Řekl to jeden fejetonista.... To prý vysvětluje , proč Stmívání a Pravda krve jsou příčinou všeho zlého naší mládeže.Prý si nědělá srandu.. Dále říká:

"Navzdory nedávnému přílivu upírů - související obsah do běžných médií a mladické nadšení, které doprovázel i vampirismus stále zůstává nebezpečnou hrozbou pro náš dětský národ. Nekontrolovaný zájem o upíry může vést k nešťastné volby letního šatníku, křivici a cukrovce. Nemůžeme si dovolit přijít o naše děti, aby tyto honosní, sexy, létající noční upíři, představitelé pokračovali v mámení jejich hlav o lživém upírském životním stylu."

Moje odpověď k tomuto článku zní: "Když nechcete přijít o své děti, dejte jim lásku a starejte se o ně, nezakazujte jim věci, které mají tolik rády, jako je třeba Stmívání, pak o ně totiž příjdete."

Článek je mojí tvorby ! čerpáno z http://www.newmoonmovie.org

Oficiální teaser z MTV "New Moon" ! České titulky

13. června 2009 v 22:11 | Alice-Clara Cullen |  Nový Měsíc(film)-New Moon(movie)
Omlouvám se, že jsem tu až takhle večer :D ale pracovala jsem na mých HTML stránkách, které možná v budoucnu budu mít místo blogů... :D ale teď k věci.. ta filmová noc byla super :D jenom škoda že mám dlouhé vedení mohli jsme si pokecat co karolin.o :D stihla jsem 5 filmů... :D vůbec jsem nebyla / ani nejsem ospalá, i přes to, že jsem spala doma asi jenom 2 hodiny :D protože jsem tam byla od sedmi vvečer do 5 do rána :D takže jsem byla 24 hodin v kuse vzhůru. než se dojede domů tak to taky chvíli trvá :D MNo a u TeSSii jsem našla video konkrétně teaser na NM s českými titulky...

Počítadlo založeno 13.4.09 v 16:00
giggleheartcheekybiggrinhappyooohhmwinkyayeekcryhmpf